qba-soft.pl

Oferta wdrażania systemu

Od stycznia 2011 roku zajmuję się wdrażaniem systemu Typo3 dla różnych klientów. Jest to kompleksowe wdrażanie dostarczonego projektu graficznego i dostosowywanie go w pełni tak, aby zarządzanie wszelkimi informacjami na stronie było łatwe i komfortowe. Oczywiście samo operowanie w panelu administracyjnym systemu Typo3 wymaga pewnej podstawowej wiedzy, ale nie różni się ono zbytnio od operowania w systemie operacyjnym, podczas zarządzania plikami i katalogami.

Podczas pracy nad projektem korzystam głównie z dostępnej bardzo bogatej bazy rozszerzeń dla Typo3, co w zdecydowanej większości wypadków wystarcza do zaspokojenia oczekiwań klienta, jednak czasami konieczna jest modyfikacja jakiegoś rozszerzenia lub napisanie własnego. Tutaj również oferuję swoje usługi.

Oprogramowanie Typo3 dla systemów CMS

TYPO3 to w pełni profesjonalny system, któremu zaufało wiele agencji interaktywnych i ich klientów. Wśród znanych firm, które używają systemu TYPO3 znajdziemy takie nazwy jak MAN, Epson, Konica-Minolta, Volkswagen, UNESCO, 3M, New York Times, First American Bank.

W Polsce z tego systemu korzystają min.: KFC, Pizza Hut, Castorama Polska, n- telewizja nowej generacji, UNESCO Polska, magazyny Gala, Naj, Claudia, Focus, National Geographic Polska.

TYPO3 jest systemem do zarządzania firmowymi witrynami internetowymi i intranetowymi (ECMS - Enterprise Content Management System). TYPO3 to system elastyczny, łatwo rozszerzalny, posiadający zestaw gotowych do użycia interfejsów, funkcji i modułów. W bardzo łatwy sposób można również zaimplementować w nim projekt graficzny, który sprawi, że strona stanie się unikalna.

Polecam więc korzystanie z niego, ponieważ stanowi bardzo wygodny sposób na zarządzanie własną stroną internetową pod każdym względem - od struktury całej strony po treść zawartą na każdej z nich. Mnogość rozszerzeń sprawia, że można w nim obsłużyć większość niezbędnej funkcjonalności.